En İyi Güneş Gözlüğü Markaları Nelerdir?

30 Eylül 2022
En İyi Güneş Gözlüğü Markaları Nelerdir?

En iyi güneş gözlüğü dediğimiz zaman herkesin aklına farklı markalar gelebilir. Biz Özkan Optik olarak dünya çapında en çok bilinir ve fiyat performansı en yüksek olan markaları yazmaya çalıştık. Bunlardan bazıları Ray-Ban; Persol gibi gözlük dünyasına ismini altın harflerle kazımış markalardır. En iyi güneş gözlüğü kişiden kişiye değişlik gösterebilir. Bazı kadınlar için en iyi güneş gözlüğü çekik (cat-eye) modeller iken bazıları için daha süslü ve taşlı modeller olabilir. Erkeklerde kimileri yüzü saran modeller tercih ederken kimileri daha düz flat cam tercih edebilir.

Sizin içi en iyi güneş gözlüğünü bulmak için sizleri Özkan Optik Şubelerine bekliyoruz.

RAY-BAN

Zamansız stil, özgünlük ve ifade özgürlüğü, güneşte lider olan marka  ve tüm nesiller için reçeteli gözlüklerin temel değerleridir. Amerika Birleşik Devletleri Ordusu'nun havacıları için oluşturulan ironik Aviator modelinin tanıtılmasından bu yana, Ray-Ban, dünya çapında ünlüler ve halk figürleri tarafından takılan, kendini ifade etmenin bir simgesi haline gelen kültürel değişimin ön saflarında yer aldı.

 

PERSOL

İtalyan gözlük markası olarak yapılan ironik Persol, 1917'de tanıtıldı ve kısa sürede günümüze kadar gelen mükemmel bir gözlük markası oldu. “Güneş” anlamına gelen sözde ismi ile mükemmel bir simya, mükemmellik ve işçilik kültürünün gururlu varisi estetik ve teknoloji. Zamansız tasarımın ve sanat benzeri kalitenin karşı konulmaz çekiciliği, markayı sinema dünyasında favori kılar.

 

GİORGİO ARMANİ

Giorgio Armani markasının zamansız ve eşsiz bir stil anlayışı vardır. Armani'nin yaratıcı tasarım dünyası vizyonu sadece kafa çevirmekle değil, kalıcı bir izlenim bırakmakla da ilgilidir. Saf çizgiler, içsel şıklık ve detaylara özen gösteren, Giorgio Armani'nin ikonik tasarımlarının yanı sıra gözlük stillerinin altında yatan temel kavramlardır.

 

MİU MİU

Miu Miu gözlük koleksiyonu, markanın diğer ürün kategorileriyle aynı hizada olması için 2011'de yepyeni lüks konumlandırma ile piyasaya sürüldü. Miuccia Prada'nın özünü yansıtan Miu Miu, modaya dönük, daha aydınlık ve sofistike bir yaşam tarzına hevesli, hafif yürekli ve kışkırtıcı kadınlar için bir markadır.

 

BURBERRY

Burberry 1856’da İngiltere’de kurulmasından bu yana tasarım, yenilikçilik ve kaliteli işçilik ile eşanlamlıdır. Şimdi Burberry, global bir işletme ve kendine özgü bir İngiliz kimliği ile lider moda lüks markası haline geldi. 2006 yılından beri lisans altında olan gözlük koleksiyonu, markanın yenilikçi hazır giyim ve aksesuar koleksiyonlarından ilham alıyor ve hem erkekler hem de kadınlar için tanınabilir ironik unsurlar içeriyor. Yeni koleksiyonda Burberry ekosesini estetik bir biçimde konumladırmış ve güncel çizgilerde olan bayanlarda çekik erkeklerde sert hatlar ve kalın kemikler ön planda bulunuyor.

 

ALAİN MİKLİ

Alain Mikli, her zaman dünya çapındaki tasarım kullanıcılarını ve yaratıcı insanları hedef aldı. 1978'den bu yana, marka benzersiz tasarımı ve özel renk kombinasyonları sayesinde ayırt edici ve çılgınlıkla eş anlamlı olmuştur. Bir sanat eseri ile bir tüketici ürünü arasındaki bir birliktelik görülebileceği gibi denenmesi gereken çerçeveler.

 

EMPORİO ARMANİ

Giorgio Armani tarafından 80'lerin başında kurulan bu etiket, Armani DNA'sını seven modaya uygun müşteriler için tasarlanmıştır. Armani'nin temel unsurları, çağdaş çizgiler, şekiller ve malzemelerle ayırt edilen yenilikçi ve renkli tasarımlarla, modern bir tasarıma tekrar giriyor.

 

OAKLEY

Oakley 1975 yılında kurulan, dünya standartlarında sporcular tarafından en yüksek seviyede yarışmak için seçilen, dünyanın önde gelen ürün spor performans ve tasarım markalarından biridir. 850'den fazla patentin sahibi Oakley, PRIZM de dahil olmak üzere yenilikçi cam teknolojileri ile tanınır. Oakley, bir spor gözlük markası olarak konumunu giyim ve aksesuarlara genişleterek, spor performansına, aktif ve yaşam tarzı tüketicilerine hitap etmektedir.

 

BVLGARI

1997'den ünlü İtalyan kuyumcu ve uluslararası şöhretli renkli değerli taşların ustası Bulgari, gözlük sektöründeki en seçkin markalardan birini temsil ediyor. Çağdaş tasarım, benzersiz stiller ve göz alıcı detaylar üstün kalite ile birleştirilir. Bu marka lüks İtalyan işçiliği ve cesur stili ile takı olarak en yüksek gözlük segmentine konumlandırılmıştır. Bulgari gözlüklerinde altın, değerli taşlar ve Avusturya kristalleri gibi değerli malzemeler bulunur ve zamansız tasarımlarda özenle işlenir.

 

OLİVER PEOPLES

Oliver Peoples, 1987'de ikonik Sunset Bulvarı'nda, West Hollywood, California'nın merkezinde doğdu. Moda, film, sanat ve müzik unsurlarıyla Los Angeles'ın eşsiz kültürü, ürüne ve modaya ilham vermeye devam ediyor Marka Oliver Peoples, baştan beri üstün işçilik tutkusuna, California'da kendine özgü bir kültüre ve lüks için şık bir yaklaşıma sahipti. Otantik ve tutarlı bir sesle Oliver Peoples hiçbir zaman bir logoya güvenmedi, bunun yerine benzer düşünen tüketicilerle ilişkileri geliştirdi. OLİVER PEOPLES tüm yeni modellerini sürekli güncel tutan Özkan Optik’te optik ve güneş modellerini denemenizi tavsiye ederiz.

Paylaş :
Blog Yazılarımız

Sonbaharın gelmesiyle birlikte hava koşulları daha serin ve rüzgarlı hale gelir, ancak güneş hala gözlerinizi etkileyebilir. Bu nedenle, sonbaharda güneş gözlükleri takmak hem gözlerinizi korumanız hem de tarzınızı sürdürmeniz için önemlidir.

Fendi güneş gözlükleri, zarif tasarımları, ikonik logoları, cesur renkleri ve yüksek kaliteli malzemeleri ile diğer markalardan ayrılır. Fendi'nin güneş gözlükleri, tarzınızı ifade etmenin ve gözlerinizi korumanın mükemmel bir yoludur.

Miu Miu güneş gözlükleri, tasarımın her ayrıntısına özenle yaklaşır. Çerçeve malzemeleri, renk seçenekleri ve detaylar, Miu Miu'nun zarif ve özgün tarzını yansıtır. Her bir çerçeve, özenle işlenmiş bir sanat eseri gibi görünür ve giydiğinizde sizi özel hissettirir.

Prada, gözlüklerinde yüksek kaliteli malzemeler kullanır ve üretim sürecinde özenli bir zanaat sergiler. Hafif ve dayanıklı çerçeveler, kullanıcıların uzun süreli konfor ve şıklık yaşamalarını sağlar. Aynı zamanda, camlarda yüksek UV koruma sunarak göz sağlığını ön planda tutar.

Prada gözlüklerindeki ince detaylar ve zarif dokunuşlar, markanın ikonik logosuyla tamamlanır. Prada'nın logolu çerçeveleri, modayı takip edenler ve lüksü sevenler için bir statü simgesi haline gelir.

Güneş gözlükleri ve renkler arasındaki ilişkiyi inceleyerek daha doğru tercihler yapabilmeniz mümkün hale gelir.

Kadınlar için güneş gözlüğü, sadece gözleri koruma amacıyla değil aynı zamanda stil ve moda açısından da önemli bir aksesuardır. Siz de tarz ve stil tamamlayacak güneş gözlüğü rehberimize göz atabilirsiniz!

Dünya güneş gözlüğü günü insanları güneşin zararlı etkilerinden korumak amacıyla güneş gözlüklerinin kullanımının önemini vurgular. Detaylı bilgiye ulaşmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.