x
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Unisex Güneş Gözlükleri

Toplam 1074 ürün bulunmaktadır.
KYME KYME OTIS C04 47 Sarı Unisex Güneş Gözlüğü
6.920,00 TL
5.536,00 TL
%20
İndirim
GUCCI GUCCI 1188S 001 58 Siyah Unisex Güneş Gözlüğü
20.988,00 TL
16.790,00 TL
%20
İndirim
EYEVAN EYEVAN 163 900 48 Sarı Unisex Güneş Gözlüğü
28.480,00 TL
24.208,00 TL
%15
İndirim
KUBORAUM KUBORAUM P8 BMK 53 Siyah Unisex Güneş Gözlüğü
19.980,00 TL
19.980,00 TL
%0
İndirim

Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri en sık tercih edilen aksesuarlar arasındadır. Kadınlar ve erkekler sıklıkla güneş gözlüğü kullanırlar. Şık duran ve aynı zamanda işlevsel özellikleriyle dikkat çeken gözlükler arasında unisex güneş gözlüğü çeşitleri vardır. Sürekli güneşte vakit geçiren biriyseniz güneş gözlüğü kullanmanız güneşin zararlı ışınlarına karşı önlem alabilmenizi destekler.

Pek çok farklı markanın birbirinden farklı tasarım ve modelde sunduğu unisex gözlük çeşidi mevcuttur. Güneş gözlüğü satın alacağınız zaman orijinallik gibi önemli detayları göz önünde bulundurmanız yeterlidir. Unisex gözlük modelleri günün her anında kullanım için uygundur. Optik gözlükler içerisinde de unisex modelleri bulabilmeniz mümkündür.

Unisex Güneş Gözlüğü Ne Demek?

Unisex gözlük modelleri hem erkeklerde hem de kadınlarda kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Klasik, modern ve sportif seçeneklerin yer aldığı unisex gözlük çerçeveleri her yüz şekline ve boyutuna uyum sağlayabilecek farklı materyaller ile tasarlanır. Renk ve boyutlarıyla birbirinden ayrılan unisex güneş gözlükleri her yaştan kişinin stiline hitap edebilecek özelliklerdedir.

Kadınların ve erkeklerin sıklıkla tercih ettiği güneş gözlüklerinde ve diğer tür gözlüklerde ön plana çıkan unisex seçenekler estetik yapılarıyla dikkat çeker. Göz sağlığını koruyabilmek için tercih edilen en önemli aksesuarlar arasındaki unisex güneş gözlükleri birbirinden farklı formlarda sizlerle bir araya gelir. Unisex güneş gözlükleri aynı zamanda sevdiğiniz kişilere hediye etmek için garanti seçenekler arasında yer alır. Unisex güneş gözlüğü modelleri diğer gözlük modellerine göre daha minimal detaylar içerebilir. Bu sebeple, hem erkekler hem de kadınlar tarafından daha pratik bir şekilde seçilebilmesi mümkündür. Unisex güneş gözlükleri için dilerseniz Özkan Optik’i tercih edebilirsiniz.

Unisex Güneş Gözlüğü Modelleri Nelerdir? 

Güneş gözlüğü kullanımında sahte ürünlerden uzak durulması gerekir. Bu noktada dünyaca ünlü markaların güvenilir ürünleri sizler için ideal olabilir. Unisex gözlükler arasında cam şekli ve çerçeve biçimine göre birbirinden ayrılan seçenekler bulabilirsiniz. Unisex şeffaf gözlük modelleri özellikle sportif bir duruş elde etmek isteyenler için ideal olan seçeneklerdendir. Erkek güneş gözlükleri ve kadın güneş gözlüklerinin yanı sıra unisex güneş gözlüğü çeşitlerine göz atabilirsiniz. 

Unisex yuvarlak güneş gözlüğü modelleri ise klasik, spor ve alternatif tarzlara en iyi şekilde hitap edebilmek için tasarlanır. Kendi içerisinde renk ve modellerine göre birbirinden ayrılan güneş gözlüklerini her mevsim kullanabilmeniz mümkündür. Böylelikle güneşin zararlı UV ışınlarına karşı iyi bir önlem alabilirsiniz. Unisex dikdörtgen güneş gözlüğü çeşitlerini bulabileceğiniz ürün seçkilerinde aynı zamanda beşgen unisex güneş gözlüğü çeşitlerini de görebilirsiniz.

Yeni bir güneş gözlüğü satın alacağınız zaman dikkate almanız gereken özellikler vardır. Sahte ve markasız ürünler gözlerinizde ciddi rahatsızlıklara sebep olabilir. Bu noktada güvenilir markaları tercih etmeniz önemlidir. Unisex polarize güneş gözlüğü geniş kullanım alanı ile stillerin en önemli tamamlayıcıları arasında bulunur. Güneş gözlüğünüz ile birbirinden farklı kombinlerinizi gerçeğe dönüştürebilir ve girdiğiniz her ortamda stiliniz ile ön plana çıkabilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Güneş gözlüğünüzü yüz tipine göre seçmeyi deneyebilirsiniz. Bazı modeller yüz şekillerine tam olarak uygunluk gösteremeyeceği için kötü bir görünüm ortaya çıkabilir. Oval ve yuvarlak gibi yüz tipleri arasından hangisine sahipseniz ona uygun hareket edebilirsiniz. Hemen her modelde oval ve yuvarlak yüz tipine uygun seçenekle bulabilmeniz mümkündür.

Markalar arasında farklı yüz tiplerine aynı şekilde hitap edebilecek türler de vardır. Özel tasarıma sahip olan unisex güneş gözlükleri uzun süreli kullanımlarda sizlere destek olan şık ve işlevsel yapıları ile ön plana çıkar. Unisex polarize güneş gözlüğü modellerini bulabileceğiniz Özkan Optik’te aynı zamanda yuvarlak unisex güneş gözlüğü çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Unisex Güneş Gözlüğü Fiyatları Nelerdir?

Unisex güneş gözlüğü fiyatları kendi içerisinde çeşitlilik sunar. Fiyatlandırmalar ürünün markası ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Sizler de güneş gözlüklerini detaylı bir şekilde inceleyerek bütçenize ve ihtiyaçlarınıza hitap edebilecek en iyi seçeneklere sahip olabilirsiniz. Erkek güneş gözlüğü unisex modelleri için Özkan Optik’i tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.