x
Мой счет
Я забыл свой пароль
регистр
моя тележка
Выбор фильтра
Выбранные фильтры
{{ SELECTED.TEXT }} ×
категории
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Бренд
Модель
{{ FILTER.NAME }}
Цена

Мужские Солнцезащитные очки

Общий1195продукт существует.

Erkek Güneş Gözlüğü

İkonik aksesuarlar arasındaki erkek güneş gözlüğü modelleri gözlerinizi zararlı güneş ışınlarına karşı koruyabilmenize yardımcı olur. Birçok farklı yüz tipi göz önünde bulundurularak tasarlanan erkek güneş gözlüğü çeşitleri arasında farklı stillere ve zevklere hitap edebilecek seçenekler bulabilirsiniz. Sizler de birbirinden farklı erkek gözlük modelleri içerisinden yüz tipinize ve stilinize uyum sağlayabilecek olanları seçebilirsiniz.

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri Nelerdir?

Erkek güneş gözlüğü modelleri arasında spor, klasik ve alternatif tarzlara uyum sağlayabilecek birçok farklı model bulabilirsiniz. Çerçeve şekli, rengi, cam rengi ve türü, markası ve degrade olup olmadığına göre değişen modellere Özkan Optik güvencesi ile sizler de sahip olabilirsiniz. Gözlükler arasında aynı zamanda polarize damla güneş gözlüğü türlerini de görebilirsiniz. Günün her anında kullanabileceğiniz köşeli tasarımlardan dikdörtgen formdakilere kadar aradığınız farklı seçenekleri Özkan Optik’te bulabilirsiniz.

Polarize Erkek Güneş Gözlüğü

Yuvarlak erkek güneş gözlüğü kadar popüler olan polarize erkek güneş gözlüğü çeşitleri birçok farklı stile en iyi şekilde uyum sağlayabilecek biçimde tasarlanır ve sizlere sunulur. Kullanım amacınıza ve giyim stilinize uygun olabilecek polarize erkek güneş gözlükleri ile tarzınızı en iyi şekilde vurgulamaya başlayabilirsiniz. Farklı yüz tiplerine hitap edebilecek olan polarize gözlükler içerisinde damla erkek güneş gözlüğü gibi çeşitler bulabilirsiniz. Erkek gözlük modası denildiği zaman akla gelen türlerdendir.

Aynalı Erkek Güneş Gözlüğü

Aynalı erkek güneş gözlüğü modelleri bir diğer popüler seçenek olarak öne çıkar. Modası asla geçmeyen ve her sezon kullanılabilecek yapıdaki aynalı erkek güneş gözlükleri uzun süreli kullanımlarda sorun yaşamamanız için özel olarak tasarlanır. Gittiğiniz her yere taşıyabileceğiniz aynalı gözlük tasarımları ergonomik özellikleri ile dikkat çeken seçenekler arasında yer alır. Erkek güneş gözlüğü çeşitleri arıyorsanız aynalı olanları deneyebilirsiniz.

Degrade Erkek Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüklerinde camlara çeşitli renkler verilebilmesi mümkündür. Böylelikle gözlük modelinin daha şık ve özel görünebilmesi hedeflenir. Degrade erkek güneş gözlüğü modellerinde camlar yukarıdan aşağıya doğru koyu renk tonlarından açılabilecek şekilde ilerler. Üst tarafları koyu ve alt tarafları daha şeffaf olan degrade erkek güneş gözlükleri spor, klasik ve alternatif gibi birçok farklı stile uyum sağlar. Giyim stillerine özen gösterenlerin tercih ettiği degrade güneş gözlükleri arasında birbirinden farklı seçenekleri bulabilirsiniz. Çerçeveli güneş gözlüğü erkek kullanıcılar için degrade olarak üretilebilir.

Orjinal güneş gözlüğü erkek modelleri camlarının türüne, çerçeve dizaynlarına ve teknik özelliklerine göre birbirinden ayrılır. Erkek spor güneş gözlüğü ve retro güneş gözlüğü erkek modellerini bulabilmeniz mümkündür. Çeşitler arasında aynı zamanda dikdörtgen güneş gözlüğü erkek kullanıcılara sunulur. Birbirinden özel tasarımlı ürünlere sahip olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Erkek Güneş Gözlüğü Markaları Nelerdir?

Erkek güneş gözlükleri dünyaca ünlü markalara tarafından tasarlanarak sizlere sunulur. En iyi erkek güneş gözlüğü markaları arasında;

-        Prada

-        Liberty Sport

-        Maxmara

-        Marcj Jacobs

-        Oakley

-        Oliver Peoples

-        Paul & Joe

-        Ray-Ban

-        Rudy

-        Vogue

-        Versace

-        Christian Dior

 

Bu markaların yanı sıra daha pek çok farklı dünyaca ünlü ismi ürün kataloglarında görebilirsiniz. Her biri Özkan Optik güvencesi ile sizlere sunulan güneş gözlükleri ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Erkek orjinal güneş gözlüğü sunan Özkan Optik, erkek tarz güneş gözlükleri ile öne çıkar.

Prada markasına ait olan klasikleşmiş tasarımların yanı sıra Christian Dior’un sportif tarzlara hitap edebilecek kareli tasarıma sahip modellerine göz atabilirsiniz. Her sezon popüler olmayı başaran markaların özel tasarımları ile modaya uyumlu bir şekilde gözlük kullanabilmenin ayrıcalığını en iyi şekilde hissedebilirsiniz. Marka seçiminizi yaparken genel giyim tarzınızı göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Erkek güneş gözlükleri modelleri ile kendinizi özel hissedebilirsiniz.

Erkek Güneş Gözlüğü Cam Çeşitleri Neler Var?

Erkek güneş gözlüklerinin cam çeşitleri arasında oval, damla, yuvarlak, dikdörtgen ve geometrik olan seçenekleri görebilirsiniz. Geniş kullanım alanına sahip olan cam çeşitleri birçok kişinin zevkine uyum sağlayabilecek şekilde geliştirilir ve sizlere sunulur. Böylelikle özgür bir şekilde aradığınız modellere erişebilmeniz mümkün hale gelir. Güneş gözlüklerinin en önemli kısımları arasındaki cam türlerini belirlerken yüz hatlarına göre ilerleyebilirsiniz. İnsan sağlığı için zararlı madde içermeyen dayanıklı camlar aynı zamanda şıklığı ve estetikliği ile öne çıkar. Geniş kullanım alanına hitap edebilen cam çeşitleri ile tarzınızı vurgulayabilirsiniz. Erkek güneş gözlükleri modelleri ile etkileyici tarzınızı yaratabilirsiniz.

Erkek Güneş Gözlüğü Cam Renkleri Neler Var?

Kahverengi, gümüş, gri, siyah, mor, şeffaf, sarı, kırmızı, kahverengi, füme, yeşil, kızıl, mavi, pembe, turuncu ve füme gibi renk seçeneklerini görebilirsiniz. Özkan Optik’in sizlere sunduğu renkleri tercih edeceğiniz zaman aksesuarlarınızın ve takılarınızın genel rengini göz önünde bulundurarak hareket edebilirsiniz. Kaliteli erkek güneş gözlüğü satın almak isterseniz Özkan Optik’i inceleyebilirsiniz.

Renk uyumluluğunu elde etmek istiyorsanız zıtlığın birlikteliğinden de destek alabilirsiniz. Beyaz ve siyah gibi birbirini tamamlayabilen renklerin gücünden yararlanarak tarzınızı yeniden zenginleştirebilirsiniz. Böylelikle günün her anında keyifli bir şekilde kullanabileceğiniz gözlüklere sahip olabilirsiniz. Erkek güneş gözlüğü spor olacaksa genellikle açık renk tonları tercih edilebilir. Erkek renkli güneş gözlüğü türleri için Özkan Optik tercih edilebilir.

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri Nasıl Seçilmeli? 

Erkek güneş gözlüğü modellerini tercih ederken yüz şekli ve giyim tarzı gibi detaylar göz önünde bulundurulabilir. Oval yüze sahipseniz keskin bir çeneye ve geniş olmayan alnınıza vurgu yapmalısınız. Oval yüzler gözlük seçimi konusunda şanslı sayılırlar. Yumuşak köşeleri olan ve şakak kısmına doğru yükselebilen kare şeklindeki modeller tercih edilebilir.

Yuvarlak yüzlerde yanaklar dolgun haldedir ve surat daire şeklinde olabilir. Yuvarlak yüze sahipseniz yüzünüz ile zıtlığa sahip modelleri denemelisiniz. Kare ve dikdörtgen çerçeveli modelleri bu noktada tercih edebilirsiniz. Yuvarlak, küçük ve aşağıya doğru genişleyen gözlük çerçeveleri de yuvarlak yüze sahip olan kişiler için ideal olabilir.

Uzunluğu ve genişliği aynı olabilen kare yüz için köşe kısımlarını yumuşatabilecek ince ve kıvrımlı çerçeveler seçilmelidir. Geometrik veya dikdörtgen olan çerçeveler bu yüz tipine yakışmayabilir. Kedi gözü tarzı ve yuvarlak çerçeveler de değerlendirilebilir. Alnınızın dar, çene yapınızın küçük ve sivri olduğunu düşünüyorsanız elmas yüz tipine sahip olabilirsiniz. Seçtiğiniz gözlük modelinin çenenizi geniş şakak kısımlarını dar göstermesi önemlidir. Üst kısımları belirgin çerçeveler seçtiğiniz zaman alnınız olduğundan daha geniş görünebilir. Üst kısımları ağır ve köşeleri vurgulanmış gözlükleri de deneyebilirsiniz. Erkekler için güneş gözlüğü modelleri seçilirken bu detaylar atlanmamalıdır. Aksi takdirde yanlış seçimlerden dolayı özel, şık ve estetik olan görünüm ortadan kalkabilir.

Dikdörtgen yüz şeklinde ideal olabilen güneş gözlüğü modelleri kalın gözlüklerdir. Kedi gözü modeller, oval veya geometrik şekilli olanlar da uzun yüz tipleri için ideal seçenekler arasında yer alır. Kalp şeklindeki yüzler çerçevelerin ince olduğu modelleri tercih edebilirler. Ters üçgen ve üçgen yüz tipinde ise alçak saplı gözlükler tercih edilebilir. Unisex güneş gözlükleri içerisinde de bu yüz türlerine ait seçenekler görebilmeniz mümkündür.

 

Giyim Tarzına Göre Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri Nasıl Seçilir?

Spor giyim tarzı için ideal bir güneş gözlüğü arıyorsanız sokak tarzına uygun olabilecek kare, shield ve oval çerçeveleri deneyebilirsiniz. Altıgen, dikdörtgen ve üstten yarım çerçeveli olan gözlük modelleri de sokak stilinize en iyi şekilde uyum sağlayacak modellerdendir.

Klasik giyim stili için koyu cam ve çerçeve renkleriyle tasarlanan modelleri değerlendirebilirsiniz. Oval olan modeller klasik giyimini taçlandırmak isteyenlerin favorileri arasında yer alır. Erkek dikdörtgen güneş gözlüğü modelleri de klasik sevenler için alternatif olabilir. Seçiminizi yapmadan önce genel giyim tarzınız ile beraber tarzınızdaki genel renkleri de göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Bu sayede renk uyumluluğu yaratabileceğiniz tarzları öne çıkarabilirsiniz.

Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları Nelerdir? 

Erkek güneş gözlüğü fiyatları arasında değişken seçenekler yer alır. Fiyatlandırmalar marka ve ürün modeline göre belirlenir. Sizler de Özkan Optik güvencesi ile stilinizi yansıtabileceğiniz bütçenize de uyum sağlayabilecek modellere sahip olabilirsiniz. Fiyatlarla beraber tarzınızı da vurgulayabileceğiniz dünyaca ünlü markalara ait seçenekleri belirleyebilirsiniz. Dilerseniz Özkan Optik’in kadın güneş gözlükleri kataloğuna da göz atabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.