x
Filter
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
{{ FILTER.NAME }}
Price

Unısex Optıcal Glasses

There is a total of 428 products

Unisex Optik Gözlük

 

Unisex formda tasarlanan optik gözlükler değişen moda algısıyla paralel bir şekilde dizayn edilir. Birbirinden şık ve estetik tasarımlı unisex optik gözlükler herkesin kullanabileceği tarzıyla dikkat çeker. Sizler de Özkan Optik güvencesi ile erişebileceğiniz unisex optik gözlük modellerini inceleyerek tarzınıza yeni bir duruş kazandırabilirsiniz.

 

Unisex Gözlük Nedir?

 

Unisex gözlükler hem erkeklerde hem de kadınlarda aynı şekilde durabilecek gözlük çeşitleridir. Stiller içerisinde klasik, alternatif ve modern tasarımlar görebilmeniz mümkündür. Unisex çerçeveler her yüz tipine ve baş boyutlarına uyumlu olabilecek şekilde üretilir. Unisex gözlüklerin birçok çeşitli üretim malzemesi, rengi ve boyutu vardır. Kadın güneş gözlükleri ve erkek güneş gözlükleri gibi cinsiyete özel tasarlanmazlar.

 

Unisex Optik Gözlük Çeşitleri Nelerdir?

 

Özkan Optik tarafından sizlere sunulan unisex optik gözlükler arasında Christian Dior, David Beckham, Tom Ford, Marc Jacobs ve Hugo Boss gibi birçok farklı dünya markasına ait modelleri bulabilirsiniz. Unisex optik gözlükler kendi arasında cat eye, oval, dikdörtgen, yuvarlak ve geometrik gibi farklı türlere ayrılır. Her bir gözlüğün kullanım alanı farklıdır. Unisex şeffaf gözlük gibi popüler seçenekler bulunur.

 

Klasik, alternatif ve sportif görünüme sahip ürünleri incelerken giyim tarzınızı göz önünde bulundurmanız yeterlidir. Geniş renk skalası içerisinde her tarza uyum sağlayabilecek alternatifler yer alır. Kahverengi, siyah, gümüş, sarı, kırmızı, mavi ve beyaz gibi birbirinden farklı renkler bulabilmeniz mümkündür.

 

Cam renkleri ve çerçeveleriyle birbirinden ayrılan özel unisex optik gözlüklerle sizler de tarzınıza uygun bir şekilde gözlük kullanabilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Özkan Optik kalitesi ile sahip olabileceğiniz unisex optik gözlükler ile tarzınızı zenginleştirebilirsiniz. Her biri dünyaca ünlü markalara ait olan unisex optik gözlükler uzun süre boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı yapıya sahiptir.

 

Yüz Şekline Göre Unisex Optik Gözlük Seçimi Nasıl Yapılır?

 

Cinsiyet fark etmeksizin tercih edilebilecek unisex optik gözlükler göz sağlığı açısından destekleyici olduğu kadar aynı zamanda giyiminizi de zenginleştirebilecek özelliklere sahiptir. Yüz şekline göre seçim yaparak farklı bir duruş elde edebilmeniz mümkündür. Yuvarlak ve köşeli olan tasarımların yanı sıra altıgen ve oval tasarımlar bulunur. Tıpkı güneş gözlükleri gibi unisex optik gözlüklerde de bu detaylar dikkate alınmalıdır.

 

Yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz köşeli ve biraz sert görünen çerçeveleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda dikdörtgen olan tasarımları da deneyebilirsiniz. Uzunluk ve genişliği yuvarlak yüz gibi aynı olan kare yüz tipinde köşeli bir görünüm vardır. Bu sebeple, yumuşak hatlara sahip gözlükler seçilmesi tavsiye edilir. Oval ve yuvarlak çerçeveler bu noktada uygun olabilir. Erkek optik gözlükleri söz konusu olduğu zaman seçimlerde farklı türde gözlükler tercih edilebilir. Unisex dışındaki tercihlerde bu nokta atlanmamalıdır.

 

Bütün yüz türleri arasında ideal olarak nitelendirilen oval yüz gözlük kullanımı açısından avantaj sunar. Yüz tipinizi gölgelemeyecek olan modelleri deneyimlemelisiniz. Kedi gözü model çerçeveler veya ince çerçeveli olan gözlükleri kullanabilirsiniz. Elmas yüz tipine sahipseniz dar bir alın, çene ve yüksek elmacık kemiklerine sahip olabilirsiniz. Bu noktada yüz hatlarınızı yumuşatabilecek etkiye sahip oval, yumuşak köşeli kare ya da dikdörtgen çerçeveleri deneyebilirsiniz.

 

Unisex Optik Gözlük Fiyatları Nelerdir?

 

Unisex optik gözlük fiyatları arasında ürün modeli ve üretim materyallerine göre çeşitli farklılıklar ortaya çıkar. Aynı zamanda markalar da fiyatları belirleyen en temel unsurlar arasında yer alır. Özkan Optik güvencesiyle sahip olabileceğiniz gözlükler arasında hemen her bütçeye hitap edebilecek seçenekler görebilirsiniz. Fiyat bilgileri için Özkan Optik’in WhatsApp ve iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.