x
Filter
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
{{ FILTER.NAME }}
Price

Kids Optical Glasses

There is a total of 3 products

Çocuk Optik Gözlükler

Çocukların rengarenk kıyafetleri ve dünyaları ile uyumlu optik gözlüklere Özkan Optik güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Numaralı çocuk gözlükleri konusunda sizlere hizmet sunan markanın ürün seçkisine göz atarak çocukların göz sağlığını korumaya destek veren ve giyim stilleri ile uyumlu olan seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Çocuk Optik Gözlük Modelleri Nelerdir?

Çocuk numaralı gözlük modelleri arasında Liberty Sport imzalı ürün seçeneklerini görebilirsiniz. Yeşil ve mavi filtreli gözlüklerin de yer aldığı çocuk gözlük çerçeve modelleri kendi içerisinde farklı modellere ayrılır. Erkek çocuk gözlük çerçeve modelleri ve kız çocuk numaralı gözlük türleri arasında her yaş grubuna hitap edebilecek seçenekler bulunur.

Optik Gözlükler arasında aynı zamanda unisex modellerini bulabilmeniz mümkündür. Her biri farklı kullanım alanına ve stile hitap eden çocuk optik gözlük modelleri, çocukların sağlığı düşünülerek dizayn edilir ve sizlere sunulur. Çocuk optik gözlük çeşitleri arasındaki farklı renk seçeneklerini de inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Çocuklarda Doğru Gözlük Seçimi Nasıl Olmalı?

Optik çocuk gözlükleri seçiminizi yaparken gözlüklerin göz çukurunun büyüklüğüne ve çocukların gözleri arasındaki uzaklığa bağlı tercih edilmesi önemlidir. Çocuk dereceli gözlük modellerinin çocukların yanak kısımlarına tam olarak oturmaması, basınç izlerinin ve rahatsızlık hissinin ortaya çıkmasına sebep olabilir. Ayrıca kaşlardan daha yüksek ya da yüzden daha geniş modeller tercih edilmemelidir. Çocuk optik gözlük çerçeve modelleri arasındaki farklar da öğrenilmelidir. Çocuk güneş gözlükleri seçiminden farklı bir rota izlenmesi gerekir.

Çocuk numaralı gözlük çerçeve modelleri kaliteli materyallerden üretilmelidir. Aksi takdirde göz sağlığı ile ilgili problemler çıkabilir ve satın aldığınız ürünler kolay bir şekilde yıpranmaya başlayabilir. Çerçevelerin aşırı büyük veya aşırı küçük olmamasına özen gösterilmelidir. Bunlar dışında yüz tipine uyumluluk ve yüz hatları göz önünde bulundurularak doğru tercihler yapılabilir. Marka güvencesi ise asla atlanmaması gereken detaylardandır. Bu noktada Özkan Optik gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerine yer ayıran isimleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz güneş gözlükleri kategorisindeki çeşitlere de göz atabilirsiniz.

Çocuklar Gözlük Sürekli Takmalı mı?

Gözlüklerin sürekli takılıp takılmaması numaranın artmasına ya da azalmasına etki etmez. Düzenli olarak takılabilecek gözlükler görme kuvvetinin ve gelişiminin artmasına destek verir. Numaralı çocuk gözlük modelleri gün içerisinde kullanılmaya uygundur. Çocuklar bulanık gördükleri zaman gözleri ve yüz kaslarında sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunlar baş ağrısını meydana getirebilir. Optik çocuk gözlükleri kaliteli bir şekilde seçildikten sonra mümkün olduğunca takılmalıdır. Çocukların gözlük takma süreleri ve dönemleri için doktor kontrolü yapılması gereklidir.

Kaç Yaşında Gözlük Takmaya Başlamalı?

Bebeklik döneminden itibaren gerekli olan durumlarda çocukların gözlük takmalarında herhangi bir sakınca yoktur. Gerekli kontroller uzmanlar tarafından gerçekleştirildikten sonra 1 yaşından itibaren gözlük takılabilir. Göz bozukları bebeklerin gözlerinde kayma sorunu oluşturmaya başladıysa erken dönemlerde gözlük kullanılması gerekebilir. Bu noktada doktor muayenesi önemlidir. Çocuk gözlükleri numaralı olduğu için tıbbi amaçlı ürünlerdir. Mavi ışık koruma gözlükleri ile optik gözlükler birbirinden farklı seçeneklerdir.

Çocuk Optik Gözlük Fiyatları Nelerdir?

Dereceli çocuk gözlükleri fiyatları kendi içerisinde marka ve modele göre değişkenlik gösterebilir. Fiyatları öğrenmek ve bütçeniz ile ihtiyaçlarınıza uygun bir alışveriş gerçekleştirmek istiyorsanız Özkan Optik’in WhatsApp veya iletişim numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle bütçenize uyum sağlayabilecek güvenilir dereceli çocuk gözlükleri için siparişinizi oluşturabilirsiniz. Uzun süre boyunca en rahat ve şık biçimde kullanılabilecek çocuk optik gözlükleri sayesinde çocuklar hareketleri kısıtlanmadan özgürce hareket edebilir. Böylelikle büyük bir kullanım avantajı ortaya çıkar. 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.