fbpx
Asla Bir Gözlük Yetmez

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger , dünyanın önde gelen tasarımcı yaşam tarzı markalarından biridir ve klasik Amerikan havalı stilinin özünü yansıtarak uluslararası olarak tanınmaktadır.

1985 yılında kurulan Tommy Hilfiger, erkekler, kadınlar ve çocuklar için spor giyim, denim, ayakkabı ve aksesuarlar da dahil olmak üzere 25’ten fazla kategoride geniş bir tasarım yelpazesiyle dünya çapındaki tüketicilere birinci sınıf stil, kalite ve değer sunuyor. Ek olarak, marka parfüm, gözlük, saat ve ev eşyaları dahil olmak üzere bir dizi ürün için lisanslıdır. 25-40 yaş arasındaki bir tüketiciye odaklanan Tommy Hilfiger , Hilfiger’ın moda, sanat ve müzikten spora ve eğlenceye kadar kendi pop kültür sevgisinden esinlenerek taze, sofistike ve modern bir dokunuşla klasik tarzı yeniden yorumluyor.

Tommy Hilfiger gözlük koleksiyonları, markanın kimliğinin özündeki genç ruhu ve tutumu yansıtan optik çerçeveleri ve güneş gözlüklerini içerir. Koleksiyonun bu yılki reklam yüzü iki renkli sıradışı manken Winnie Harlow oldu. Markanın geniş koleksiyonunu görmek isterseniz mağazamıza bekliyoruz.